Počet komentářů: 5
Autor: Komentáře
Štěpán Havlín
Odesláno: (2019-09-08 15:24:19)
143 mám z tohoto místa také, avšak nevyšlo světlo, takže fotka je bohužel nepublikovatelná.
Antonín Němeček
Odesláno: (2019-09-05 17:17:22)
Lepší tohle, než pravidelná dávka Nučic na tisíc způsobů a vůbec cokoliv v okruhu nefotogenické Prahy.

Mmch tuhle reklamní jsem zde také dával, ale staré 143 potěší víc.
Štěpán Havlín
Odesláno: (2019-09-01 22:00:23)
Abych jakožto autor reagoval na odpověď Ondřeje Foldyna: Musím uznat, že zamítnutí fotografie nemusí být vždy jen demotivující a to hlavně díky vašemu systému, kdy administrátoři, jak jste již zmiňoval, poradí, popř. upraví, atd. To je pak nejvíce užitečné pro autora fotografie a toho si cením. Děkuji.
Ondřej Foldyna
Odesláno: (2019-09-01 20:56:01)
Zdravím,

na svůj názor a pohled na snímek máte právo a my jej respektujeme. Leč stejné právo na hodnocení toho kterého snímku máme i my. Stejně tak máme právo rozhodnout, jaké fotky zveřejňujeme. Nemusí se líbit každému, občas se najde i nějaký nedostatek, ale ona taky snad žádná ze zde publikovaných fotografií od žádného profesionála není a jsme si toho vědomi. Zveřejňujeme i tvorbu doposud neznámých autorů, kteří s focením mnohdy teprve začínají. Takovéto autory právě k další tvorbě a zlepšování mnohdy povzbudí zveřejnění jejich fotky, než kritika a zamítnutí. Mnohým autorům pomáháme s editací a musíme říci, že mnohdy jsou originály fotografií dosti slabé, proto publikované fotografie nejsou takových kvalit jako od jiných autorů. Berte prosím v potaz, že každý nějak začínal a je škoda začínající autory znechutit právě zamítnutím fotky. Nicméně rádi uvidíme i Vaši tvorbu na zdejších stránkách. Ono je mnohdy snadnější kritizovat, než tvořit.

S pozdravem tým lokomotivy.net
Martin Zelinger
Odesláno: (2019-09-01 13:58:37)
A to má být jako jako špičková fotka? Tuhle rozmazanou fotku, bych si nedokázal představit ani na k-reportu, natož na těchto stránkách,kde podle administrátorů mají být profesionální fotografie.Myslím, že by jste si měl rozvážit, jakou fotku sem dáváte. A divím se, že zdejší odborníci vůbec toto schválí.