Jakub Gregor
Odesláno: 2021-04-08 14:24:56
Čistota oken je mi šumafuk, ale všechno včetně vlaku namačkané ve vertikální středu moc ne.
Miroslav Kouba
Odesláno: 2021-04-07 18:47:14
Však je to zcela v pořádku, upozornit na nevyhovující stav, ty produktivito, ty úderníku jeden. Jako elitní zálohový jezdec sedlající řady trakce 2, 3 i 7 ti za připomenutí interního webu jakožto služební pomůcky děkuji, stejně tak jako za návod jak někomu vyhubovat, co já bych si bez toho v tý práci počal a kdyby si mi to neřekl, asi bych byl úplně bezradnej a musel bych ty svoje nářky psát jen do železniční galerie. Naštěstí díky tobě se teď i já můžu řídit firemním heslem, že "každý vo firme vie čo má robiť". No nic, psaní s produktivním kolovrátkem skutečně produktivní není a tak se poroučím, na tohle fakt nemám žaludek. Buď zdráv!
Antonín Němeček
Odesláno: 2021-04-07 18:21:29
Stačí číst vaše nářky do hlášenek a na SOKV při poloviční produktivitě ve srovnání s jinými dopravci. Tohle si vyřizuj laskavě se svými kolegy, nakonec přístup do prisu jako elitní zálohový strojvedoucí ČDC PP Plzeň máš, takže jim to můžeš přes tam uvedený kontakt vytknout. Tady opravdu brečíš na nesprávném hrobě, tohle je železniční galerie a ne vaše nářky strojvůdce, jak se nejspíš mylně domníváš.
Miroslav Kouba
Odesláno: 2021-04-07 18:03:21
Co to meleš? Co sem motáš nějaký ČD, SOKV a produktivitu práce, když to s tím absolutně nesouvisí? Vzít kýbl, smeták a stěrku, dobrat vodu a umejt okna s tím souvisí jak? O čistotě HV v Plzni víš něco konkrétního, nebo to je jen plácnutí do vody? Co navíc bych měl v práci dělat? Zmatlat mašinu barvičkama jako někde na Balkáně? Umýt okna a zjednat na HV alespoň elementární pořádek je jednak povinnost daná předpisem a jednak taky otázka profesní cti, jen to bohužel moc lidí absolutně netrápí a pak to vypadá jako na tý tvojí fotce. Takže se nemůžeš takovýmu komentáři vůbec divit...
Antonín Němeček
Odesláno: 2021-04-07 17:30:08
Od vložení fotky čekáme na tebe až se ozveš. S tou čistotou HV ovšem vy v té Plzni zdatně sekundujete. Co si budeme povídat, nadáváte svorně na SOKV, ale sami neuděláte nic navíc, a to máte produktivitu práce asi o 1/2 menší než vaši kolegové od ČD. Co ti na to mám víc říct?
Miroslav Kouba
Odesláno: 2021-04-07 13:29:13
To na těch lokomotivách jezdí na severu nějaký nesvéprávný vemena, že si nejsou schopni ani umýt okna?
Pro přidání komentáře se prosím přihlašte